jOBS (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
jOBS (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

jOBS (2013)

12813
 128 minuta    2013    Blu-ray     5.9

Historia e jetës së Stiv Xhobs që nga braktisja e kolegjit dhe triumfi i tij në botën e teknologjisë duke u bërë një nga sipërmarrësit më të nderuar të shekullit të 20-të.