Jodhaa Akbar (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jodhaa Akbar (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jodhaa Akbar (2008)

3491
 213 min    2008    HD     7.6

Një histori dashurie e shekullit të 16-të rreth një martese aleancë që i dha jetë një dashurie të vërtetë mes Perandorit të madh të Mugalit, Akbar, dhe një princeshe të Razhputit, Jodha.