John Wick 3: Parabellum (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
John Wick 3: Parabellum (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

John Wick 3: Parabellum (2019)

40488
 130 min    2019    Full HD     7.5

Xhon Uiki është në arrati, pasi ka vrarë një anëtar të shoqatës së vrasësve ndërkombëtarë. Me një çmim prej 14 milionë dollarësh për kokën e tij, tashmë ai është objektivi i çdo qitësi.