Johnny English Strikes Again (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Johnny English Strikes Again (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Johnny English Strikes Again (2018)

29185
 89 min    2018    HD     6.5

Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e të gjithë agjentëve aktivë të fshehtë në Britani, Xhoni English është i detyruar të rikthehet në mision për të gjetur kriminelët gjurmues.