Jolt (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jolt (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jolt (2021)

2694
 91 min    2021    Full HD     5.5

Një vajzë ka probleme me kontrollimin e inatit dhe përdor gjithmonë një jelek që i jep goditje të forta parandaluese sa herë që ajo rrezikon jetët e njerëzve pranë saj. Pasi djali i parë që ajo dashuron vritet, ajo futet në një kërkim për hakmarrje duke kërkuar të gjejë vrasësin, teksa policia e ndjek atë si të dyshuar kryesor për vrasjen.