Judas and the Black Messiah (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Judas and the Black Messiah (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Judas and the Black Messiah (2021)

3611
 126 min    2021    Full HD     7.8

Bill O'Nilli infiltrohet nga FBI-ja në Partinë e Panterave të Zeza që mbronin të drejtat e njerëzve me ngjyrë dhe lirinë e tyre. Kryetari i partisë, Fred Hemptoni, kërkon të nisë një revolucion teksa përveç policisë, duhet të kujdeset dhe nga spiunët dhe të tjerët kundra lëvizjes.