Juliet, Naked (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Juliet, Naked (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Juliet, Naked (2018)

6296
 97 min    2018    HD     6.6

"Zhulieta, E Zhveshur" është historia i Anit, e dashura e duruar e Dankanit.I cili është një fans i çmendur i këngëtarit dhe kompozitorit Toker Krou, dikur i admiruar por tani i venitur. Urrejtja e Anit për Toker Krou do të marrë një formë tjetër pas një email-i.