Jumanji: The Next Level (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jumanji: The Next Level (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jumanji: The Next Level (2019)

25672
 123 min    2019    Full HD     7.0

Grupi i njohur rikthehet, por loja ka ndryshuar. Në përpjekje për të shpëtuar Spenserin, lojtarët duhet të kalojnë shtigje të panjohura, nga shkretëtirat e thata në malet me dëborë, për t'i shpëtuar lojës më të rrezikshme në botë.