The Jungle Book (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Jungle Book (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Jungle Book (2016)

30214
 106 min    2016    HD     7.4

Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me krijesa që nuk kanë interesa të përbashkëta.