Jungle Cruise (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Jungle Cruise (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Jungle Cruise (2021)

5797
 127 min    2021    Full HD     6.8

Bazuar në udhëtimin e parkut të Disneyland, ku një varkë e vogël lumi kalon një grup udhëtarësh nëpër një xhungël të mbushur me kafshë dhe zvarranikë të rrezikshëm, por me një element të mbinatyrshëm.