Just Mercy (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Just Mercy (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Just Mercy (2019)

5690
 137 min    2019    HD     7.4

Shumë vite pas ngjarjeve të romanit të famshëm “Si të vrasësh një zog përqeshës”, një tjetër avokat i ri lufton për lirinë e një burri të pafajshëm dhe nuk dihet nëse historia do përsëritet, apo bota ka ndryshuar.