Justice League (2017) – Filma24.TV | Filma me Titra Shqip HD
Justice League (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Justice League (2017)

24091
 120 min    2017    HD     6.9

"I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins, për t'u përballur me një armik edhe më të rrezikshëm."