K-9 (1989) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
K-9 (1989)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

K-9 (1989)

1088
 101 min    1989    HD     6.0

Detektivi Majkëll Dulej ka për detyrë të kapë një kriminel dhe i jepet për partner një qen inteligjent policie. Të dy përfundimisht krijojnë një lidhje dhe përpiqen të kapin kriminelin së bashku.