K-9: P.I. (2002) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
K-9: P.I. (2002)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

K-9: P.I. (2002)

2613
 95 min    2002    HD     5.8

Dulli dhe partneri i tij, qeni K-9 janë gati të tërhiqen nga forcat e policisë. Për të fituar jetesën, ish-polici vendos të punojë si hetues privat dhe merr përsipër një çështje që duhet ta zgjidhë, edhe për të shpëtuar nga telashet e veta.