K-911 (1999) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
K-911 (1999)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

K-911 (1999)

2176
 91 min    1999    Full HD     

Detektivi Majk Dulli dhe qeni i tij besnik Xherri Li duhet te bashkëpunojnë me dy partnerë të rinj, rreshteren Uelles dhe qenin e saj, Zeusin.