Khun Phaen Begins (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Khun Phaen Begins (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Khun Phaen Begins (2019)

2739
 137 min    2019    HD     6.1

Keu është një djalosh hajdut, që e jeton jetën vetëm me argëtim dhe i patrazuar. Kur takon dashurinë e fëmijërisë, ai vendos të futet në ushtri, për t’i fituar zemrën vajzës, e cila është e fejuar me një djalë të përsosur, por papritur, zbulon të kaluarën e vet të harruar...