Kill Your Darlings (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kill Your Darlings (2013)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kill Your Darlings (2013)

11663
 104 min    2013    HD     6.5

Filmi Vrisni të Dashurit tuaj, është i bazuar në një histori të vërtetë fiksimi dhe vrasje. Ku në vitin 1944 ndodh një vrasje e cila bashkon tre poetë të mëdhenj, Allen Ginsberg, Jack Kerouac dhe William Burroughs.