Killers (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Killers (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Killers (2010)

23407
 100 min    2010    HD     5.4

AI ËSHTË I GJATË, ZESHKAN DHE I BUKUR ME NJË DOZË MISTERI. Çfarë më shumë ka nevojë të di Xheni për Spenserin , njeriun që sapo e bëri të binte kokë e këmbë në Rivierën franceze? Epo, ndoshta që ai është një spiun profesionist, talenti i veçantë i të cilit është vrasja. Por pavarësisht plumbave, bombave dhe të këqinjve me armë të mëdha, askush s’mund t’i mbajë këta të dy nga të jetuarit përfundimisht të lumtur - nëse arrijnë ta kalojnë ditën pa u vrarë - në këtë komedi romantike plot aksion që do t’ju vdesë nga të qeshurat!