Kindred (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kindred (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Kindred (2020)

764
 101 min    2020    HD     4.3

E torturuar nga halucinacione misterioze, një grua shtatzënë dyshon, se familja e të dashurit të saj të ndjerë, ka qëllime për fëmijën e saj ende të palindur.