Kingdom (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kingdom (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kingdom (2019)

2804
 134 min    2019    HD     6.5

Në Kinën e lashtë, një djalosh i ri ëndërronte të bëhej Gjeneral i Madh i mbreterisë së Kinës. Lufta mes vëllezërve do përgjakë fushëbetejën. Fundi sjell ndryshimin e historisë së Kinës.