Kingdom: Ashin of the North (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kingdom: Ashin of the North (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Kingdom: Ashin of the North (2021)

4050
 92 min    2021    Full HD     7.2

Tragjedi, tradhti dhe mister në hakmarrjen e një gruaja për vrasjen e gjithë fisit të saj.