Knight of Cups (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Knight of Cups (2015)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Knight of Cups (2015)

20190
 118 min    2015    HD     5.7

Rik, një skenarist në LA, është në kërkim të diçkaje tjetër, diçkaje përtej jetës, por nuk po gjen mënyrën si. Vetëm femrat dukej se dinin më shumë se ai dhe asgjë nuk e kënaqte, as festat, as luksi as karriera por vetëm ato. Dhe çdo femër i shërbente si udhërrëfyese.