Knock Out (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Knock Out (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Knock Out (2020)

3693
 119 min    2020    HD     6.2

Një ish boksier, kampion, i kthehet ringut të boksit pasi del nga burgu, për të përmbushur një premtim që i ka bërë vajzës së tij.