Knuckledust (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Knuckledust (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Knuckledust (2020)

1718
 105 min    2020    Full HD     6.4

Pas vrasjeve masive në klubin e dyluftimeve “Knuckledust”, kryeinspektorja Kethrin Kiton dhe ekipi i saj kanë nëntëdhjetë minuta kohë për të marrë në pyetje boksierin Dopio Katër dhe për të zbuluar nëse ai është i mbijetuari i vetëm apo një vrasës i shumëfishtë. Por çështja është më e ndërlikuar se kaq. Me gënjeshtrat dhe korrupsionin e pranishëm, Kiton dhe ekipi fillojnë të kenë dyshime se kush është krimineli i vërtetë.