Krampus (2015) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Krampus (2015)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Krampus (2015)

20734
 98 min    2015    HD     6.2

Një djalë i cili kalon një Krishtlindje jo të mirë përfundon duke thërritur aksidentalisht një demon Krishtlindjesh tek shtëpia e famlijes së tij.