Kung Fu Panda 2 (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kung Fu Panda 2 (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kung Fu Panda 2 (2011)

29706
 90 min    2011    HD     7.2

Në Kung Fu Panda 2, Poja tani po jeton ëndrrën e tij si Luftëtari Dragua, duke mbrojtur Luginën e Paqes përkrah miqve të tij, Pesëshes së Furishme. Por jeta e re e Posë kërcënohet nga një armik i ri, i cili planifikon të përdorë një armë sekrete dhe të pandalshme për të pushtuar Kinën dhe për të shkatërruar kung funë. Poja duhet të shikojë në të shkuarën e tij dhe të zbulojë sekretet e origjinës së tij; vetëm atëherë do të mund të çlirojë fuqinë që i duhet për të dalë me sukses.