Kung Fu Panda (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kung Fu Panda (2008)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kung Fu Panda (2008)

29748
 92 minuta    2008    HD     7.6

Në Luginën e Paqes panda Po zgjidhet si Luftëtari Dragua pavarësisht se është obez dhe krejtësisht i ri në artet marciale.