Kung Fu Panda 3 (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Kung Fu Panda 3 (2016)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Kung Fu Panda 3 (2016)

43302
 95 min    2016    HD     7.1

Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.