Liam Neeson në Kingsman 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD

Liam Neeson në Kingsman 3

Jo vetem Aaron Taylor-Johnson apo Stanley Tucci në kastin e aktorëvë të “Kingsman: The Great Game”.

Sipas Deadline, një tjetër fytyrë e njohur iu shtua kastit të aktorëve të filmit të ri.

Në kapitullin e radhës të “Kingsman” do të shohim edhe aktorin e famshëm Liam Neeson, roli i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

“Kingsman: The Great Game” do ta ketë premierën shkurtin e ardhshëm dhe do të jetë filmi i parë i distribuuar nga Fox me pronësi të Disney.