The Last King aka Birkebeinerne (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Last King aka Birkebeinerne (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Last King aka Birkebeinerne (2016)

24557
 99 min    2016    HD     6.2

Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga dy burra. Një histori që ndryshoi të ardhmen e vendit.