Last Summer a.k.a. Geçen Yaz (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Last Summer a.k.a. Geçen Yaz (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Last Summer a.k.a. Geçen Yaz (2021)

3092
 101 min    2021    Full HD     6.4

Gjatë pushimeve verore në një qytet buzë detit, 16-vjeçari Deniz, kërkon afeksionin e dashurisë së fëmijërisë së tij dhe noton në një trekëndësh dashurie.