Lawless (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lawless (2012)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Lawless (2012)

20308
 116 min    2012    HD     7.3

Ngjarjet zhvillohen ne Virgjinia në kohen e depresionit të madh. Një bande kontrabandistësh te alkoolit kërcënohen nga një Kapobande që do një pjesë të fitimit të tyre.