Lawrence of Arabia (1962) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lawrence of Arabia (1962)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lawrence of Arabia (1962)

14635
 216 minuta    1962    HD     8.4

Një ushtar britanez gjatë Luftës Së Parë Botërore dërgohet në Lindjen e Mesme për t'i ndihmuar arabët, fiset arabe e urrejnë njëri-tjetrin, si do t'i arrijë ky t'i bashkojë dhe të luftojnë kundër...