Le missionnaire (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Le missionnaire (2009)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Le missionnaire (2009)

3929
 91 min    2009    HD     6.6

Një i burgosur i liruar së fundmi shkon në një fshat të vogël për t'u qetësuar për pak kohë. Ai duhet të takojë priftin e fshatit. Fatkeqësisht prifti vdes dhe të gjithë mendojn se e ka vrarë ai.