Legend of Deification (2020) aka Jiang Ziya – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Legend of Deification (2020) aka Jiang Ziya

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Legend of Deification (2020) aka Jiang Ziya

1024
 110 min    2020    HD     6.3

I internuar në botën njerëzore, një luftëtar duhet të vrasë një dhelpër djall që të rikthehet në parajsë dhe të bëhet një hyjni.