LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

LEGO DC: Shazam – Magic & Monsters (2020)

10012
 81 min    2020    Full HD     6.2

Kur heroit të ri, Shazamit, i ofrohet t'i bashkohet Ligës së Drejtësisë, ai heziton. Por kur rivalët e tyre, Shoqëria e Përbindëshave, e vendosin Ligën në rrezik, ai është i vetmi që mund t'i shpëtojë.