Lego Star Wars Terrifying Tales (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lego Star Wars Terrifying Tales (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Lego Star Wars Terrifying Tales (2021)

892
 44 min    2021    HD     6.4

Pas rrëzimit të anijes së tij në Mustafar, Poe Dameroni dhe BB-8 vizitojnë kështjellën Vader. Shërbëtori i Darth Vaderit, u tregon mysafirëve të tij tri histori të frymëzuara nga Sithi, me synimin për të arritur në fund qëllimin e tij të lig...