Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004)

8302
 108 min    2004    HD     6.8

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm pas parave të tyre.