Let's Dance (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Let’s Dance (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Let’s Dance (2019)

5524
 109 min    2019    HD     5.9

Pas ndarjes së grupit të tij, një kërcimtar hip-hopi i talentuar, por i pasigurt, nis të japë mësim në një shkollë të lartë baleti në Paris, ku bie në dashuri me një balerinë.