Let's Go to Prison (2006) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Let’s Go to Prison (2006)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Let’s Go to Prison (2006)

541
 84 min    2006    HD     6.0

Një hajdut vendos të hakmerret ndaj gjykatësit që e dënoi atë me burg disa herë, duke u bashkuar me djalin e tij në burg dhe duke e kthyer jetën e tij një makth të vërtetë.