Life in a Year (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Life in a Year (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Life in a Year (2020)

8716
 107 min    2020    HD     4.9

Kur 17-vjeçari Darin mëson se e dashura e tij është duke vdekur, ai formulon një plan për t'i dhuruar asaj të gjitha eksperiencat e jetës brenda një viti kohë që asaj i ka ngelur për të jetuar.