Life Stinks (1991) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Life Stinks (1991)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Life Stinks (1991)

386
 92 min    1991    Full HD     5.9

Biznesmeni i pasur dhe arrogant Goddard Bolt (Mel Brooks), duke u grindur me rivalin Vance Crasswell (Jeffrey Tambor) për një marrëveshje toke, bën një bast me Crasswell se ai ka zgjuarsinë e rrugës për të jetuar pa para dhe anonim në rrugët e ashpra të Los Angeles për 30 ditë. Por Bolt bëhet i vetëdijshëm kur e godet realiteti i të pastrehëve. Megjithatë, ai gjen lumturinë në një romancë me Mollyn (Lesley Ann Warren), një ish balerinë e Broadway që po kalon kohë të vështira...