Like Crazy (2011) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Like Crazy (2011)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Like Crazy (2011)

4694
 86 min    2011    HD     6.7

Ana dhe Xhejkob takohen në universitet dhe bien ne dashuri me njëri tjetrin, por kur Ana detyrohet të kthehet në vendlindjen e saj në Angli, bëhet e vështirë të jetosh një lidhje në distancë dhe të dy bashkë përpiqem të ruajnë marrëdhënien e tyre.