Like Father (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Like Father (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Like Father (2018)

7394
 98 min    2018    HD     6.1

Një vajzë e re e fiksuar pas punës pasi e lënë në altar vendos ta bëjë muajin e mjatit në korçerë me babain e saj që e ka braktisur prej 26 vitesh.