Little Miss Dolittle (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Little Miss Dolittle (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Little Miss Dolittle (2018)

7611
 96 min    2018    HD     5.9

Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i shpëtuar.