Locked In (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Locked In (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Locked In (2021)

1033
 90 min    2021    Full HD     

Një nënë e vet duhet të mbrojë vajzën e saj dhe veten gjatë një vjedhje që shkon keq në një depo të teknologjisë së lartë.