Lommbock (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lommbock (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lommbock (2017)

1274
 91 min    2017    HD     6.7

Stefan dhe Kai takohen përsëri pas disa vitesh. Stefan është bërë një avokat i suksesshëm në Dubai ndërsa Kai ka mbetur në qytetin e tyre të lindjes. Kai ka probleme me marrëdhëniet me nejrëzit dhe po përpiqet shumë të komunikojë me thjeshtrin e tij që po has telashe serioze me disa shitës droge. A mund t'i zgjidhin problemet Kai dhe Stefan? Po me mikun e tyre të vjetër Frank, çfarë ndodh?