London Boulevard (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
London Boulevard (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

London Boulevard (2010)

8173
 103 min    2010    HD     6.2

Një ish i burgosur nga Londra jugore përpiqet t’ia nisë nga e para duke punuar si mirëmbajtës në shtëpinë e një aktoreje të re në këtë dramë kriminale nga skenaristi i filmit THE DEPARTED William Monahan, i cili do të bëjë debutimin e tij si regjizor në këtë projekt filmik. Gjithashtu luajnë aktorët e mirënjohur Ray Winstone, David Thewlis dhe Anna Friel.