Lore (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lore (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lore (2012)

4059
 109 min    2012    HD     7.1

Ndërsa forcat Aleate kalojnë nëpër Gjermani, Lore drejton vëllezërit e motrat e saj në një udhëtim që i ekspozon ata ndaj së vërtetës së besimeve të prindërve të tyre. Një takim me një refugjat misterioz e detyron Loren të mbështetet te një person që ajo gjithmonë është mësuar ta urrejë.