Lost Bullet (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Lost Bullet (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Lost Bullet (2020)

9078
 92 min    2020    Full HD     6.2

Një i dënuar, i kthyer në mekanik të policisë për të rritur shpejtësinë e makinave të tyre, detyrohet të mbrojë pafajësinë e tij kur mentori i tij vritet nga policët e pistë.